E-Ticaret

Kendi yazılımımız E-Ticaret sistemi sayesinde diğer programlara ve size özgü yazdığımız programlarla entegre edebiliyor sizin iş yükünüzü daha da hafifletiyoruz.
E-Ticaret

Küçük, orta ya da büyük ölçekli bir işletmenin ürün ve hizmetlerini, hedef kitleye pazarlayabilmesi için günümüzde kullanabileceği en iyi araç internettir. Çağa ayak uyduran pek çok bireysel ve kurumsal girişimcilerin, alanında ciddi oranda kar elde ettiği bir gerçek. İşte bu bağlamda henüz e-ticaret sektörüne adım atmamış girişimcilerin zaman kaybetmeden başlamalarını öneriyoruz.

 

Başlangıç serüveninizin büyük bir hayal kırıklığı ile son bulmaması için profesyonel bir yol arkadaşı ile yol çıkmalısınız. Techus olarak, profesyonel bir ekibiz ve size sunacağımız e-ticaret hizmeti ile kısa sürede hedef kitlenize ulaşacağınızı garanti ediyoruz.

 

E-Ticaret Sektörüne Sıfırdan Giriş Yapmak ya da Yeniden Denemek

 

E-Ticaret sektörüne sıfırdan giriş yapmayı ya da çeşitli nedenlerden dolayı başarısızlığa uğramış girişim modellerini incelediğimizde, sektörde farklı girişimci profilleri olduğunu görmekteyiz.

 

Buna göre, amaçlar da farklılık göstermektedir;

 

  • Sahip olunan fiziksel bir mağaza için e-mağaza adımının atılması
  • Sadece sanal ortamda satışı amaçlanan hizmet ya da ürün için altyapı gereksinimi
  • Satış oranının yükseltilebilmesi için sosyal medya entegrasyonunun sağlanması
  • Mobil kullanıcıyı hedefleyen çalışmaların yapılması ve böylelikle tam verimliliğinin elde edilmesi
  • Hedef kitleye doğrudan ya da dolaylı olarak, kurumsal kimliğin zarar görmeden ulaşılabilmesi
  • Düşük bütçe ile yüksek verimli bir tanıtım çalışmasının yapılabilmesi

 

Gibi müşterilerimizin e-ticaret sektörüne dair amaçlarını gerçekleştirebilmeleri için ekibimiz sahip olduğu güncel bilgi, birikim ve teknik altyapısını kullanmaya hazırdır.

 

Şimdi, Bizimle İletişime Geçmeye Ne Dersiniz?

 

Sadece bir adım atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. E-Ticaret sektörüne dair uzman bir ekip ile hizmet vermekteyiz. Bireysel ve kurumsal girişimciler için en iyi sonucu elde edebilmelerine odaklı planlamalar yapıyoruz ve bu planları kusursuz bir şekilde uyguluyoruz. Bu süreçte sizin hedefleri, istek ve önerileri de bize yol gösterici oluyor. Nitekim sektörel amaç ve hedefleriniz doğrultusunda sizlere en iyi çözüm önerilerine sunabilmekteyiz.

 

Hizmet sürecimize dair daha fazla bilgi almak, konu ile ilgili olarak sormak istediğiniz her bir soru için şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gün içerisinde herhangi bir saat diliminde iletişime geçebileceğiniz uzman ekibimiz, sizlere bilgi vermeye ve sorularınızı yanıtlamaya hazırdır.

Paylaş