Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Dijital dünyada hedef kitle ile doğru bir etkileşimin sağlanabilmesinde kurumsal kimlik algısı son derece önemlidir. Özellikle de tanıtım ve pazarlama çalışmalarının projelendirilmesi aşamasında öncelikli olarak kurumsal kimlik kavramı üzerinde durulması gerekmektedir. Nitekim amatörce yapılan pazarlama ve reklam taktiklerinin kurumsal kimliğe ciddi ölçüde zararlar verebileceği unutulmamalıdır.

 

Techus olarak, bilişim sektöründe sahip olduğumuz tüm bilgi, birikim ve tecrübelerimiz ile bu dijital dünyada kurumsal kimliğinizi en doğru bir şekilde yansıtan çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Logo, içerik çalışmaları, sosyal medya yönetimi, pazarlama ve reklam projeleri de dahil olmak üzere, işletmenizin internet ortamındaki tüm varlığındaki kurumsal kimliğini güçlendiriyoruz ve böylelikle marka itibarınızı koruyarak, potansiyel müşteri gözündeki kalite ve güven algısını yükseltiyoruz. Tüm bu kurumsal kimlik çalışmalarımızın neticesini de uzun vadede artan geri dönüşler ile gözlemleyebiliyorsunuz.

 

Kurumsal Kimlik Çalışmaları Nelerdir?

 

Kurumsal kimliğinizi oluşturan ve yansıtan pek çok element var. Bizim görevimiz tüm bu elementler üzerinde ayrı ayrı çalışmalarımızı gerçekleştirmek ve bir bütün olarak kurumsal kimliğinizi en iyi bir şekilde yansıtmasını sağlamaktır. Bu bağlamda çalışmalarımıza öncelikli olarak kurumsal kimliğinizi yansıtan başlıca öğelerden başlıyoruz. Bu bağlamda kurumsal kimliğinizi yansıtan ana öğeler dediğimiz zaman ilk olarak logo ve sloganınızı ele almamız gerekiyor. Logonuzun doğru ve güçlü bir tasarıma sahip olması, hem sosyal medyada hem de internet dünyasındaki diğer platformlarda daha güçlü bir kurumsal kimliği yansıtmanızı sağlayacaktır. Logo kadar önemli bir diğer ayrıntı ise slogandır. Abartıya kaçmayan, yerinde ve samimi bir slogan ile çok ses getirilebilmektedir. Bu kriterlere olarak; renkler, e-broşür, e-kartvizit ve markanızı doğrudan, dolaylı olarak ilgilendiren diğer tüm detaylar kurumsal kimlik çalışması kapsamına girmektedir.

 

Kurumsal Kimlik Çalışmalarınızda Güvenilir Bir Ekibiz

 

Ekibimiz özellikle de dijital dünyadaki varlığınızı güçlendirmeye yönelik kurumsal kimlik çalışmaların üzerinde durmaktadır. Bu bağlamda internet dünyasında daha güçlü bir kurumsal kimliğe sahip olmak ve bu güçlü kimlik ile potansiyel müşteriye sektörünüzde güven ve kalite izlenimlerini aktarabilmek adına deneyimli ekibimiz ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Sizlere yardımcı olmaya, sorularınızı cevaplandırmaya ve hizmet vermeye hazırız.

 

Paylaş